کمک مالی به سایت جامع سربازان اسلام

زائر امام حسین(ع) ، همسایه رسول الله(ص) و امیرالمومنین(ع) و حضرت فاطمه(س)

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم و العن اعدائهم

زائر امام حسین(ع) ، همسایه رسول الله(ص) و امیرالمومنین(ع) و حضرت فاطمه(س)


1) امام صادق(ع) فرمودند : كسى كه مى‏خواهد در همسايگى رسول خدا(ص) و امیرالمومنین على(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) باشد ، زيارت امام حسین(ع) را ترك نكند.

(کامل الزیارات ، ابن قولویه ، صفحه 447)

.............

2) ابوبصیر می گوید که امام صادق(ع) به من فرمودند : كسى كه دوست دارد محل سكونت و منزلش بهشت باشد ، پس زيارت مظلوم (مظلوم كربلاء) را ترك نكند. عرض كردم: مظلوم كيست؟ امام صادق(ع) فرمودند: مظلوم امام حسین(ع) كه صاحب كربلاء است مى‏باشد ، كسى كه به خاطر شوق به آن حضرت و محبّت به رسول خدا(ص) و حضرت فاطمه (س)  و حب به امير المؤمنين علی(ع) حضرتش را زيارت كند ، خداوند او را بر سر سفره‏هاى بهشتى نشانده كه با آن سروران هم غذا باشد ، در حالى كه مردم در حساب مى‏باشند.

(کامل الزیارات ، ابن قولویه ، صفحه 448)

.............

3) امام صادق(ع) فرمودند: خداوند تبارك و تعالى فرشتگانى را موكّل قبر مطهّر امام حسين(ع) قرار داده ، هر گاه شخصى قصد زيارت آن جناب را نموده و غسل مى‏نمايد حضرت محمّد رسول الله(ص) وى را نداء كرده و مى‏فرمايد: اى مسافرين خدا بشارت باد شما را به اينكه در بهشت همراه من هستيد .

(کامل الزیارات ، ابن قولویه ، صفحه 449)
زائر امام حسین،همسایه رسول الله،همسایه امیرالمومنین،همسایه حضرت فاطمه،زائر امام حسین و رسول الله،زائر امام حسین و امیرالمومنین،زائر امام حسین و حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها،مقام زائر امام حسین،جایگاه زائر امام حسین(ع)
کمک مالی به سایت جامع سربازان اسلام